KURS METODY FELDENKRAISA w czwartki

Categories: Uncategorized,Zajęcia Grupowe

KURS METODY FELDENKRAISA w czwartki o 19.00

od 9 maja 2019

Kurs Metody Feldenkraisa będzie to cykl 5 lekcji ruchowych odbywających się w czwartki od g.19.00 – 20.00.  Koszt 5 spotkań: 150 zł. Istnieje możliwość uczestnictwa w pojedyńczych zajęciach, o ile są wolne miejsca. Koszt pojedyńczych zajęć: 35 zł. Istnieje również możliwość dołączenia do grupy w trakcie trwania Kursu, po wcześniejszej konsultacji. Po 5 spotkaniach odbędzie się 6 lekcja nadrabiająca, dla tych uczestników, którzy conajmniej raz opuścili zajęcia w czasie trwania Kursu. Zostanie wtedy powtórzona któraś z lekcji przeprowadzona w toku Kursu lub jakaś nowa lekcja.

Ze względu na niewielką ilość uczestników, możliwa jest uważna obserwacja przez nauczyciela ruchów ucznia i dostosowanie rytmu i sposobu pracy do możliwości ucznia.

Każda lekcja poświęcona jest innemu tematowi, jednak wszystkie nawzajem dopełniają się, zwiększają koordynację ruchową i poczucie swobody poruszania się, głęboko odprężają i zwiększają zdolności oddechowe. Polecane dla każdego, kto chce pracować nad sobą, nad swoją kondycją fizyczną i psychiczną, również dla osób po kontuzjach i operacjach. Dla muzyków, tancerzy, aktorów i fizjoterapeutów… Dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji fizycznej!

Przykładowe tematy zajęć: aktywizacja miednicy w pozycji leżącej, siedzącej i stojącej, lekcje oddechowe, ruchy gałek ocznych, poprawa gibkości kręgosłupa poprzez ruchy zgięcia i wygięcia, odprężony kark, ukojone lędźwia, nauka płynnego siadania z pozycji leżącej, wygodne siedzenie na krześle etc.

Kurs poprowadzi Kamila Wołoszyn-Moroz – dyplomowana nauczycielka Metody Feldenkraisa, po 4-letnim szkoleniu zawodowym w Accord Mobile w Paryżu i 2,5 letnim szkoleniu Child’Space w Amsterdamie. Pracuje z dorosłymi, dziećmi, kobietami w ciąży, niemowlętami i ich rodzicami, jak również z dziećmi o specjalnych potrzebach, ich terapeutami i rodzicami oraz z muzykami. Pracuje i mieszka w Krakowie. Metoda Feldenkraisa i Child’Space są nieustannym źródłem inspiracji w codziennym życiu oraz w procesie wychowawczym trzech synów.

Informacje organizacyjne:

Termin: czwartki g.19.00

Miejsce: Studio Metody Feldenkraisa na ulicy Zygmunta Augusta 7/3

Koszt: 150 zł

Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsca po wpłaceniu zaliczki w wysokości 100 zł na konto: 55 1140 1010 0000 5158 5300 3015 (AIP Piękna 68 00-672 Warszawa). Grupy ruszą, o ile zbierze się minimum 5 osób. Informacje i zapisy: kamila.woloszyn@wp.pl lub tel. 665 820 808

 

 

Author: kamila