KURS METODY FELDENKRAISA we wtorki

Categories: Uncategorized

Kurs będzie odbywał się od 25 września we wtorki od g.18.30 – 19.45 w Mamu Space (ul. św. Agnieszki 1/20 Kraków).

Kurs Metody Feldenkraisa to cykl 10 lekcji ruchowych.
Każda lekcja poświęcona jest innemu tematowi, jednak wszystkie nawzajem dopełniają się, zwiększają koordynację ruchową i poczucie swobody poruszania się, głęboko odprężają i zwiększają zdolności oddechowe.
Polecane dla każdego, kto chce pracować nad sobą, nad swoją kondycją fizyczną i psychiczną, również dla osób po kontuzjach i operacjach. Dla muzyków, tancerzy, aktorów i fizjoterapeutów…
Dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji fizycznej!

Przykładowe tematy zajęć: aktywizacja miednicy w pozycji leżącej, siedzącej i stojącej, lekcje oddechowe, ruchy gałek ocznych, poprawa gibkości kręgosłupa poprzez ruchy zgięcia i wygięcia, odprężony kark, ukojone lędźwie, nauka płynnego siadania z pozycji leżącej, wygodne siedzenie na krześle etc.

Planowane terminy spotkań:
25 września,
2 , 9, 16, 23 października,
6, 13, 20, 27 listopada,
4 grudnia.

Koszt 10 spotkań: 300 zł. Istnieje możliwość uczestnictwa w pojedynczych zajęciach, w przypadku gdy będą wolne miejsca. Koszt pojedynczych zajęć: 35 zł.
Istnieje również możliwość dołączenia do grupy w trakcie trwania Kursu, po wcześniejszej konsultacji.
Po zakończonym Kursie we wtorek 11 grudnia o g.18:30 odbędzie się lekcja nadrabiająca, dla tych uczestników, którzy co najmniej raz opuścili zajęcia w czasie trwania Kursu. Zostanie wtedy powtórzona któraś z lekcji przeprowadzona w trakcie trwania Kursu.

W celu rezerwacji miejsca należy wysłać maila zgłoszeniowego na adres info@mamu.space oraz wpłacić zaliczkę wysokości 100 zł (szczegóły w mailu zwrotnym).

Author: Kamila